Król na C4 – styczeń

Zapraszamy na styczniową edycję turnieju szachowego „Król na C4”. Jak co miesiąc będzie można pograć w szachy, a także zrelaksować się przy planszówkach czy piłkarzykach.

Wpisowe na turniej jest w wolnej cenie – płacisz, ile możesz i uważasz. Styczniowa edycja jest benefitem na wydanie drugiego numeru pisma „Czarne z różowym” tworzonego przez Warszawską Federację Anarchistyczną.

—-

Czym jest ADA Puławska?

ADA Puławska to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność ADA Puławska opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej. Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w ADA Puławska działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki, w ramach kolektywu zorganizowanego niehierarchicznie i podejmującego decyzje bazując na zasadach demokracji uczestniczącej.

Obecnie w ADA Puławska funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria V9, sitodruk, freeshop (wymiennik), warsztat, sala lekcyjna (Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna), ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty, z których można korzystać bezpłatnie.

wydarzenie na facebooku