29 sierpnia warszawa – Nervöus /Ger/ • Karkait /Isr/ • Social Crisis • ACK /// Ada

Ada serdecznie zaprasza na koncert!

Nervöus (Berlin, Niemcy) – screamo / hardcore / punk
Mroczny hardcore-punk połączony z nową falą screamo, łączy ciężki chaos z melodiami, wszystko podbijając mocnymi wokalami.
http://www.nrvs666.tumblr.com
https://wearenervous.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/nervous.berlin
https://www.youtube.com/watch?v=gReMu1pLCr4

Karkait (Jerozolima, Izrael) – black metal / post hardcore / noise
Izraelskie trio obracające się w stylistyce black / death metalowej, z widocznymi wpływami grindu i noise’a, ciężko i hałas!
https://www.facebook.com/KarkaitHaYekum
https://karkait.bandcamp.com

Social Crisis (W-wa / Biała Podlaska) – crust / punk
Czyli rozwrzeszczana i bardzo hałaśliwa reprezentacja polskiego crust-punka.
https://www.facebook.com/Social-Crisis-238691872964551/
https://socialcrisispunx.bandcamp.com/

– – –

UWAGA! Koncert odbędzie się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Solidarności z więzionymi anarchist.k.ami (23-30 sierpnia). Wydarzenie organizowane jest przez międzynarodową sieć grup Anarchistyczny Czarny Krzyż. Wydarzenie ma na celu podniesienie tematu osób uwięzionych za swoje przekonania i działalność skierowaną przeciwko wszelkim rodzajom opresji. Grupy ACK działają też szerzej, podnosząc krytykę wymiaru sprawiedliwości jaki znamy i tworząc wobec niego alternatywy.

Więcej informacji o Tygodniu Solidarności możecie znaleźć na stronie internetowej: www.solidarity.international.

– – –

* Czym jest ADA Puławska?

ADA Puławska to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w Warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność A.D.A. PUŁAWSKA opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej. Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w A.D.A. PUŁAWSKA działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki, w ramach kolektywu zorganizowanego niehierarchicznie i podejmującego decyzje bazując na zasadach demokracji uczestniczącej.

Obecnie w A.D.A. PUŁAWSKA funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria V9, freeshop (wymiennik), warsztat, sala lekcyjna (Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna), ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty, z których można korzystać bezpłatnie.

* Jak się z nami skontaktować?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas wiadomość na adres ada.event[at]riseup.net (koncerty, wydarzenia) lub pulawska37[at]riseup.net . Możesz też przyjść na nasze spotkanie, żeby przedstawić swój pomysł na wydarzenie lub opowiedzieć o swojej inicjatywie. Zapraszamy w każdą środę o 20:30 (prosimy wcześniej zapowiedzieć się mailowo).

* Gdzie sprawdzić co dzieje się na Adzie?

www: http://adapulawska.noblogs.org
fb: https://www.facebook.com/adapulawska
www APE: http://ape-edu.org
fb APE: https://www.facebook.com/ape.edu
fb V9: https://www.facebook.com/GaleriaV9/
lista mailingowa: pulawska37[at]riseup.net
mail (koncerty, wydarzenia): ada.event@riseup.net