[15 sierpnia, warszawa] Pozdrowienia do więzienia – LISTY DO M!

Cześć Queerowe i nie-queerowe osoby!

Jak wiadomo nasza przyjaciółka, Margot ze Stop Bzdurom znajduje się w miejscu, w którym żadne z nas znaleźć się nie chce i nie powinno. Wiemy, że trzyma się dzielnie. Wiemy też, iż przed aresztowaniem nagrała filmik, w którym z uśmiechem na ustach każe nam się nie martwić i robić rzeczy 🙂 Tymczasem my, na przekór jej samej martwimy się jak cholera i wspólnie z Autonomiczną Przestrzenią Edukacyjną zapraszamy na maraton pisania listów do M!

Po wydarzeniach ostatniego tygodnia wszyscy i wszystkie zasługujemy na chwilkę zatrzymania, odpoczynku, przegadania tego co zaszło i co przed nami. W najbliższą sobotę w domku APE na Jazdowie odbędzie się urodzinowy piknik (link do wydarzenia). Będzie lemoniada w ogródku, muzyczka z winyli i na żywo, warsztaty, jedzonko i w ogóle czilera utopia 🙂

Jako Anarchistyczny Czarny Krzyż, kolektyw szpila, Autonimiczna Przestrzeń Edukacyjna i osoby sojusznicze zapraszamy do wspólnego spędzenia soboty. Znajdziecie nas na miejscu ze stoiskiem ze wszelkimi potrzebnymi akcesoriami do napisania solidarnościowego listu do Margot. To bardzo ważne by wiedziała, że choć za murem i kratami – nigdy nie będzie sama!

event na facebooku