POLICYJNA PROWOKACJA!

Uwaga uwaga, juz w najbliższy czwartek, podczas obchodów zawsze gorącego i niezapomnianego Dnia Policjanta, będzie okazja do licznych rozrywek. Prawdopodobnie wówczas pod kancelarią Premiera odbędzie się liczna pikieta funkconariuszy, a może i przemarsz przez miasto w celu wymuszenia podwyżek dla całej niebieskiej strefy kontoli obywateli…

Wydaje się oczywistym, że planowane wydarzenia nie są niczym więcej jak tylko zwykłą prowokacją! Po latach tłumienia protestów, nadużywania władzy, przemocy i represji wobec pikietujących najróżniejszych opcji, policja miałaby pójść w ich ślady i sama żebrać na ulicy o kilka stów podwyżki? Miałaby głośno i tłumnie wznosić okrzyki zaburzając spokój obywatelom? Zakłócać mir miejski? Ignorować wezwania do ciszy czy do rozejścia się? Dać się spałować i poniżać policyjnej „ochronie” demonstracji? Gwizdać i szkalować ignorujących ich polityków?
Nie ma mowy!

Wzywamy – przybądźcie tłumnie, by rejestrować cały ten cyrk, jakiego dopuszczają się nasze służby porządkowe, które z Rambo zmieniają sie w Houdiniego!

Nie damy się nabrać!

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/zapowiada-sie-wielki-protest-sluzb-mundurowych-w-stolicy/kqy08h
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468986,Bedzie-protest-sluzb-mundurowych-Szefowa-MSW-proponuje-spotkanie
radar.squat.net

tekst pierwotnie opublikowany na portalu Centrum Informacji Anarchistycznej (cia.media.pl)