1 września warszawa – Overcoming Burnout // Benefit Party // TSIP & after

Ostatnim punktem 6 światowego tygodnia solidarności z uwięzionymi anarchist.k.ami jest impreza benefitowa na wydanie książkowe w języku polskim 'OVERCOMING BURNOUT’.

Książka pojawi się niebawem wspólnym nakładem [sił:)] warszawskiej grupy ACK oraz kolektywu tłumaczeniowego w ramach APE.

18:00. Będzie jedzenie i picie z Cafe Kryzys, soli distro/tropical drinkbar ack oraz muzyka w podwórku.

20:00 TROPICAL SOLDIERS IN PARADISE (dreamlandsyndicate.bandcamp.com/album/tropical-soldiers-in-paradise)

Nikt nie wie kim naprawdę są Tropical Soldiers in Paradise. Ich środowisko to betonowa utopia, ich dźwięk to miejski dub.
Narkotyki, Marzenia O Byciu Producentem Jak Madlib, Fela Kuti, Hip Hop Lata 90, Luźne Brzmienia, Dialogi Między Dętkami, Meteopatia,Tropikalne Soundy, Delaye i Pogłosy, Fale, Afrykańscy Gitarzyści, Kręcenia Gałkami, Duby, Darkside, Fairtrade, Mozambique, Son Montuno, Habana Vieja, Palo Columbia, Afro-Cuban Santeria, Plena Portoriqueña, Samba de Janeiro. [za Pogłosem ;)]

AFTER:
OBORA BORA
Aloha! W ostatnią sobotę lata nie szukajcie szczęścia nad Wisła bo w tym tłumie utoniecie i go nie znajdziecie. Zakładajcie szmaty w palmy i wpadajcie na tropikalne party. Eventowo-dyskotekowy kolektyw OBORA BORA zaprasza do tańca. Piosenki tylko znane i lubiane. Znacie te melodie i znacie te teksty. Tak, romantiki też polecą. Zagra dla Was kwartet egoztyczny: Dj David Karetka, Djn Facia B., Djn Electra oraz KaKa Demona 1/2

KSTK dj. [SG&RB)

Żegnamy tropiki, ostatnia impreza tego lata, ostatnia impreza lata, ostatnia impreza w ogóle!
—————————————————–
Dlaczego to robimy? (książkę i imprezę)

Ponieważ chcemy aby nasza walka polityczna przekraczała granice codzienności. Aby to co jest dla nas ważne towarzyszyło nam nie tylko w pracy politycznej ale też w życiu codziennym.
Ponieważ wspólnie doświadczamy kryzysów, wypalenia, represji ale i wsparcia, siostrzeństwa i miłości. Ten wieczór i ta książka są po to aby wzmacniać się jako osoby, grupy i jako ruch. Ten wieczór chciałybyśmy spędzić właśnie z wami, osobami zaangażowanymi w walkę o sprawiedliwość społeczną i klimatyczną ale także w pomoc wzajemną. Ten wieczór organizujemy dla osób, które zawsze wspierały inne i innych w najtrudniejszych nawet chwilach.

opis książki:
“Pokonać wypalenie” to zbiór wyjątkowych notatek z bloga brytyjskiej aktywistki antywięziennej, która w 23 poruszających artykułach dzieli się swoimi przemyśleniami na temat aktywistycznego wypalenia, trudności w długoterminowym wspieraniu osób uwięzionych i prowadzenia wyczerpujących kampanii politycznych. Autorka rozbrajająco szczerze analizuje w nich historię swojego wypalenia, jego powody, objawy i skutki, a także relacjonuje trudną drogę wychodzenia z tego stanu. Nie ucieka od osobistych refleksji, ale jednocześnie uświadamia nam, że proces dochodzenia do siebie jest niemożliwy bez wsparcia ze strony kolektywu czy grupy, w której działamy. Czy ruch anarchistyczny jest gotowy potraktować kwestie wypalenia, traumy i znikających ze sceny aktywistek i aktywistów, jako ważny problem polityczny? Co jest potrzebne abyśmy zaczęły/zaczęli tworzyć odpowiednie struktury wsparcia?

http://www.emptycagesdesign.org/