Apel o solidarność od anarchistycznego wydawnictwa z turcji, Kaos Publishing

Wydawnictwo Kaos, które przetłumaczyło na język turecki dzieła znanych anarchistycznych autorów i dodało je do anarchistycznego korpusu, wezwało do solidarności.

Wydawnictwo Kaos Publishing stwierdziło, że miejsca sprzedaży książek i firmy dystrybucyjne próbowały obciążyć je kosztami wysyłki książek, które kupiły z 6-miesięcznym terminem ważności i wysokimi rabatami, ale nie mogły sobie na to pozwolić ze względu na rosnące koszty. Kaos Publishing, które stworzyło stronę sprzedaży online, aby móc sprzedawać bezpośrednio w Internecie bez pośredników, przeciwstawia się tym narzuceniom firm, kiedy książki są wyszukiwane, ponieważ ich strony są jeszcze nowe, w wyszukiwarkach pojawiają się strony firm, które je wykorzystują, a nie ich własne.

„Proszę dawać gwiazdki i komentarze za posty o chaosie”.

Podkreślając, że konieczne jest wystawianie komentarzy i ocen w Google, aby wyróżnić się w wyszukiwarkach, Kaos Publishing powiedział: „Przyjaciele, którzy znają tajemnicę tego świata, powiedzieli nam, że jeśli wasi czytelnicy wejdą do wyszukiwarki i wystawią komentarze na temat Kaos Publishing, takie jak dawanie gwiazdek, Google was naprowadzi i będą was pośredniczyć. nie trzeba aż tak wiele. Krótko mówiąc, potrzebujemy Waszego wsparcia, aby dotrzeć do Was bez pośrednika. Prosimy o gwiazdki i komentarze dla Kaos Publications…” i domagał się solidarności.

Klikając tutaj możesz dać 5 gwiazdek i skomentować w kilku zdaniach, używając takich słów kluczowych jak „anarchizm”, „chaos publications”, „ekologia”.

Za barikathaber.org