UK: Kontakt z anarchistą Tobym Shonem odcięty przez więziennych chujów z G4S

Zamknięty w prywatnym więzieniu firmy G4S HMP/YOI Parc w Bridgend w południowej walii anarchista Toby Shone nie może teraz kontaktować się telefonicznie ze swoją grupą solidarnościową ani najbliższymi osobami po tym, jak Grupa Bezpieczeństwa w Parc, którą kieruje Daniel Hayman, usunęła te kontakty z listy przynależnych mu numerów telefonów w piątek 24 czerwca 2022 o 18:00. Razem z ingerowaniem w jego pocztę i maile jest to próba utrzymywania go w więzieniu bez kontaktu.

Poinformowano go oficjalnie o tej decyzji w sobotę 25 czerwca, podając takie powody: udzielanie wywiadów przez telefon, dzielenie się konkretnymi informacjami o pracownikach więzienia, które zostały później opublikowane w internecie, i mowa nienawiści wobec części pracowników więzienia.

Te działania nie dziwią Tobiego ani jego towarzyszy, a on pozostaje silny i buntowniczy. Słabi i żałośni sługusi pracujący w obozach więziennych kapitału, zamykający innych ludzi w zamian za kilka srebrnych monet i odrobinę władzy nad innymi, nie mogą równać się z rewolucyjnym duchem i zdają sobie z tego sprawę. Ani Toby ani nikt z nas nigdy nie zamilknie.

Napisz do więzienia z pretensjami i okaż swoją solidarność kontaktując się z naczelnikiem HMP Parc:

Janet Wallsgrove
HM Prison Parc
Heol Hobcyn John
Coity, Bridgend, CF35 6AP
South Wales.

Tel: 01656 300200
General Fax: 01656 300316

Email: janet.wallsgrove@uk.g4s.com

lub prześlij wyrazy solidarności Tobiemu:

Toby Shone
A7645EP
HM Prison Parc
Heol Hobcyn John
Coity, Bridgend, CF35 6AP
South Wales.

[pamiętaj, że ingerują w jego maile i pracownicy więzienia mogą nie pozwolić mu przeczytać naszych wiadomości, ale BĘDĄ znali siłę solidarności, jaką możemy mu okazać.

Obalić więziania, obalić kapitał.

za darknights.noblogs.org